Beeldig Lopen:
Queer Edition

Zin in een unieke combinatie van sport, kunst en queer community? Ontdek samen met Active Company een exclusieve editie van Beeldig Lopen – Queer Edition, speciaal op maat ontwikkeld in samenwerking met het Middelheimmuseum.
Tijdens deze begeleide loopervaring verkennen we het prachtige Middelheimpark op een heel bijzondere manier. We joggen op een rustig en toegankelijk tempo van kunstwerk naar kunstwerk, waar een gids ons meeneemt in de verhalen achter de beelden. Deze editie krijgt een queer invalshoek: je ontdekt werken van queer kunstenaars en kunstwerken die uitnodigen tot een queer interpretatie.
Je hoeft absoluut geen ervaren loper te zijn. We lopen telkens korte, rustige stukjes en nemen ruim de tijd om stil te staan bij de kunst en bij elkaar. De focus ligt op beleving, ontmoeting en verbinding.
Nog geen lid van Active Company? Dan kan je via dit event ook voor de eerste keer kennismaken met ons.
Middelheimpark Antwerpen
Foto
Wat, Waar en Wanneer?
Datum: zaterdag 4 april 2026
Start: 11:00
Duur: ± 1u15
Start en einde: Bezoekerspaviljoen Middelheimpark
Niveau: toegankelijk voor iedereen – ook niet-lopers welkom!
Exclusief georganiseerd voor Active Company Antwerp
Na afloop is er de mogelijkheid om samen iets te drinken in het park voor wie nog wil napraten.
Dit is een unieke kans om kunst, beweging en queer perspectieven samen te beleven in een open en ontspannen sfeer.
Bij regenachtig weer wordt het event verzet naar een latere datum.
Dit event is GRATIS voor alle leden van Active Company.
Ook niet-leden die voor de allereerste keer kennis willen maken met ons kunnen (gratis) deelnemen.
Plaatsen zijn beperkt, dus schrijf je tijdig in!
Je kan je inschrijven via de volgende inschrijvingslink:
https ://forms.gle/xfeXamw1E4tP4V4y7

NL
EN


